ИЗВЕСТИЯ

Моите новини
Почина кинолегендата Ричард Чембърлейн
Чете се за: 00:42 мин.

ЗАПАЗЕНИ

Борисов определи евентуалната оставка на Нено Димов като коалиционен въпрос

Чете се за: 00:24 мин.
У нас

Борисов определи евентуалната оставка на министъра на околната среда и водите Нено Димов заради водната криза и вноса на боклук като коалиционен въпрос. Премиерът избегна конкретен отговор с мотив, че ще изчака прокурорите да се произнесат. От опозицията коментираха, че оставките по водната криза е трябвало да има отдавна или ресорните министри да бъдат поне временно отстранени.

Video Player is loading.
Текущо време 0:00
Продължителност -:-
Заредено: 0%
Тип на потока НА ЖИВО
Оставащо време 0:00
 
1x
    • Глави
    • descriptions off, selected
    • Спряни субтитри, selected
      Субтитрите са автоматично генерирани и може да съдържат неточности.
      Бойко Борисов, министър-председател на България: Ще говоря с коалиционните партньори. Тези, които са пряко назначени от ГЕРБ въобще не ги коментирам.

      - Има ли съмнения за Димов?
      Аз не мога да кажа, нека да имаме нека да завършат, да имаме вече обвинителни актове.

      ;
      Корнелия Нинова, председател на БСП: Те отдавна трябваше да са факт на ресорните министри. Но нашият вот на недоверие е към правителството, защото министрите са просто изпълнители на една политическа воля, на един модел на управление, който доведе до този резултат след 10 години управление на ГЕРБ.


      ;
      Мустафа Карадайъ, председател на ДПС: Ако премиерът е последователен в своите действия, докато текат разследванията, може би е редно временно да ги отстрани съответните министри, срещу които се води разследване.

      ТОП 24

      Най-четени

      Product image
      Новини Чуй новините Спорт На живо Аудио: На живо
      Абонирай ме за най-важните новини?