Премиерът Бойко Борисов поздрави Педро Санчес по повод поемането на поста министър-председател в новосформираното правителство на Кралство Испания.
В поздравителния си адрес до Санчес българският премиер изразява своята увереност в перспективите за задълбочаване на сътрудничеството между България и Испания във всички области от взаимен интерес, както на двустранно ниво, така и в рамките на Европейския съюз и международните организации.
Премиерът Бойко Борисов пожелава на своя испански колега успех в бъдещата дейност.
Спор между управляващите и част от опозицията заради Закона за съдебната власт
Димо Дренчев, "Възраждане": България няма време да чака правителството бавно да се проваля
Въздушна линейка транспортира до Пловдив пострадалата жена при катастрофата на АМ "Тракия"
Камион скъса мантинелата на АМ "Струма" в района на Мало Бучино (ВИДЕО)