Призовавам Борислав Михайлов незабавно да си подаде оставката като президент на Българския футболен съюз, написа премиерът Бойко Борисов в профила си във Фейсбук.
"След вчерашната позорна загуба на българския национален отбор и предвид лошите резултати на футбола ни, разпоредих на министър Красен Кралев държавата да прекрати всякакви отношения с БФС, включително и финансови, до оттеглянето на Борислав Михайлов от поста", пише Борисов.
"Категорично осъждам и поведението на част от присъстващите на стадиона. Недопустимо е България, която е една от най-толерантните държави в света, и хора от различни етноси и религии живеят в мир, да се свързва с расизъм и ксенофобия", казва още премиерът.
;
Стою Стоев: Вместо съдебна реформа управляващите запазиха политическия контрол върху ВСС
След земетресенията във Венецуела: Загиналите са поне 235, продължава търсенето на оцелели
Тир се блъсна в мантинелата на АМ “Тракия” и се озова в канавка край Карнобат