Четири транспортни фирми за обществен превоз в Ловеч са глобени от местната община. Наложените санкции са между 110 и 372 лв.
Основните нарушения са за неизпълнение на курсове. Освен това фирмите са използвали за превоз и автобуси различни от предварително договорените. Областният отдел на „Автомобилна администрация” от своя страна е глобил превозвачите за неиздаване на билети и липса на документи у шофьорите. Нарушенията са налице, въпреки субсидията от 13 000 лв., отпусната от Министерството на финансите за компенсиране на губещите вътрешноградски пътнически превози.
Ще има ли воден режим в Плевен и Ловеч това лято? Властите вземат спешни мерки
"Писна ми да убиват нашите деца": Бдения в страна в памет на загиналите по пътищата
Аферата "Баба Алино": Само един човек от задържаните 25 души остава в ареста