Парламентарната група на ГЕРБ ще изслуша здравния министър Петър Москов за концепцията му за електронна идентификация на пациентите и вземането на пръстов отпечатък при влизането в болница.
Очаква се по време на срещата министър Москов да разясни и последствията от приемането на Националната здравна карта. Вчера Москов увери, че нито една болница в страната няма да бъде закрита заради приемането на картата.
Срещата му с депутатите от ГЕРБ ще се проведе само ден преди да започнат дебатите по вота на недоверие срещу правителството. От БСП и ДПС искат оставката на управляващите, защото според тях е налице провал на политиката в сферата на здравеопазването.
Енергийната сигурност и бюджетът са сред основните предизвикателства според премиера Гюров
След аварията в Чернобил: България е на 8-о място по радиационно замърсяване и на първо по облъчване на хората
Атанас Мерджанов: Липсата на ляво представителство в парламента е сериозна опасност