Десетки християни присъстват на празничното богослужение за Второ възкресение в митрополитската катедрала "Св. Вмца Неделя".
Празничното богослужение се оглавява от Негово светейшество Българският патриарх и Софийски митрополит Неофит. Възкресението се нарича „второ“, тъй като за втори път след полунощ звучи евангелският текст за възкръсналия Христос. На тържественото богослужение евангелието се повтаря на различни езици, за да достигнат словото Божие и вестта за възкръсналия Христос до всички народи.
Камион скъса мантинелата на АМ "Струма" в района на Мало Бучино (СНИМКИ и ВИДЕО)
"Сбогом, малки ангели": Отрупаха с цветя стадион "Славия" в памет на загиналите деца на АМ "Тракия" (СНИМКИ)