Дигитален талон за плащане на почасово паркиране в Синя и Зелена зона обмисля да въведе Центърът за градска мобилност. Новата виртуална услуга ще спести на своите клиенти таксите, които се одържат от мобилните оператори при заплащане чрез смс услугата в момента. Репортерът Тереза Ставрева разговаря с директора на Центъра за градска мобилност Христиан Петров.
Той каза, че дигиталният талон е еквивалент на хартиения, който ще улесни сегашната ситуация, особено за гости на града. Това само ще допълни услугата и тя няма да бъде оскъпявана.
Трагедията на АМ "Тракия" със загиналите деца и бащата на едното от тях продължава да поражда въпроси за причините
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
България срещу Гърция: Плажните цени в Крайморие и Офринио - къде почивката излиза по-евтино?