Дигитален талон за плащане на почасово паркиране в Синя и Зелена зона обмисля да въведе Центърът за градска мобилност. Новата виртуална услуга ще спести на своите клиенти таксите, които се одържат от мобилните оператори при заплащане чрез смс услугата в момента. Репортерът Тереза Ставрева разговаря с директора на Центъра за градска мобилност Христиан Петров.
Той каза, че дигиталният талон е еквивалент на хартиения, който ще улесни сегашната ситуация, особено за гости на града. Това само ще допълни услугата и тя няма да бъде оскъпявана.
Цените на едро на основни храни, плодове и зеленчуци продължават да се движат надолу
Поредна размяна на удари между САЩ и Иран и взаимни обвинения в нарушаване на примирието