Днес изтича крайният срок за плащане на последната вноска за данък сгради и данък МПС за 2017 г. След 31 октомври дължимите суми за местни данъци започват да се начисляват лихви.
От Общината напомнят, че плащане може да се прави във всеки от 22-та районни отдела на дирекция "Общински приходи" в София независимо от адреса на имота.
Всички каси разполагат с ПОС терминали за плащане с дебитни или кредитни карти. Плащане на местни данъци и такси може да се прави по банков път, а най-удобно е онлайн през електронната страница на общината. В районните служби може да ви бъде издаден и ПИН-код, с който да си правите справки или да плащате онлайн.
До края на месец ноември изтича срокът за последната вноска на такса битови отпадъци за 2017 г., напомнят още от дирекция "Общински приходи".
Вицепремиерът Атанас Пеканов: Отпуснатите 1 млрд. евро по ПВУ са глътка въздух за бюджета
Преговорите с "Боташ" ще приключат до месец - два, съобщи енергийният министър
Тежка катастрофа с трима загинали, сред които две деца: Автомагистрала "Тракия" остава затворена в посока Бургас
Цената на петрола достигна 70 долара за барел, Тръмп - "ще падне още"
Да покориш връх Мусала в инвалидна количка: Вдъхновяващата история на 18-годишния Крис от Пловдив