Двама полицаи са пострадали при инцидент тази нощ в София. Единият от тях остава за лечение в болница след комоцио, информира МВР.
Инцидентът станал в полунощ на "Симеоновско шосе", когато униформените били на работа. Те били в патрулката, докато извършвали проверка на документи. Колата им била ударена от друг автомобил в задната част.
От удара и двамата пострадали. Шофьорът, който блъснал патрулката не бил употребил алкохол и в кръвта му не били открити упойващи вещества.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата на АМ "Тракия" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите