Музейната експозиция за историята на радиото в България на Софийския университет получи името на създателя си професор Веселин Димитров. Официалната церемония се проведе във Факултета по журналистика. Събитието е посветено на 80 години от рождението на професора и 20 години от създаването на експозицията. То е и част от програмата по отбелязването на 130 години от създаването на "Алма матер".
проф. Анастас Герджиков - ректор на СУ "Св. Климент Охридски": Целият му живот е преминал в областта на изследванията на историята на радиото и на радиопрограмирането. Той е учител на всички, които се занимават с радио. Няма по-подходяща и обичана личност от него.
България срещу Гърция: Плажните цени в Крайморие и Офринио - къде почивката излиза по-евтино?
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата на АМ "Тракия" повдига нови въпроси за трагедията