ИЗВЕСТИЯ

Моите новини

ЗАПАЗЕНИ

Гл. инспектор Стефанов: Готови сме да реагираме, ако има наводнение

bnt avatar logo от БНТ
A+ A-
Чете се за: 00:22 мин.
У нас

Готови сме за пролетния сезон, имаме мощна техника и сме готови да реагираме, ако има наводнение, каза гл. инспектор Стефан Стефанов от "Пожарна безопасност и защита на населението".

Video Player is loading.
Текущо време 0:00
Продължителност -:-
Заредено: 0%
Тип на потока НА ЖИВО
Оставащо време 0:00
 
1x
    • Глави
    • descriptions off, selected
    • Спряни субтитри, selected
      Субтитрите са автоматично генерирани и може да съдържат неточности.
      Гл. инспектор Стефан Стефанов: В последните месеци успяхме да създадем организация за превенция и запознаване на населението как да се държат при наводнение. Основното, което трябва да се знае, е, че при наводнение трябва да преценим до колко бързо се покачва нивото на водата и дали да се евакуираме с най-необходимото.

      Според него страната ни след зимата прилича на сметище:

      Гл. инспектор Стефан Стефанов: България се е превърнала в сметище, има много боклуци в деретата, както и в самите места е важно да има добре изградена канализация. Ако хората забележат затлачване, е добре да се уведоми писмено за проблема и да се предприемат конкретни мерки.

      Вижте във видеото и какво време ни очаква до Великден.

      ТОП 24

      Най-четени

      Product image
      Новини Чуй новините Спорт На живо Аудио: На живо
      Абонирай ме за най-важните новини?