В Пловдив глобиха шофьор, заснет да изхвърля боклук от колата си в движение. Глобата е в размер на 150 лева.
Нарушителят е сниман от патрул на общинската фирма "Чистота". На кадрите ясно се вижда номера на автомобила и мястото на нарушението - оживеният булевард „Васил Априлов".
Шофьорът е издирен и ще му бъде съставен акт по наредбата за опазване на околната среда. От общинската фирма предупреждават, че глобяват и за изхвърлен фас от автомобил.
Шофьорът от катастрофата на АМ "Тракия": Направих всичко възможно да удържа камиона
Полиция и ГДБОП влязоха в район "Приморски" във Варна, седем души са задържани
Двама младежи загинаха на място след катастрофа между скутер и лек автомобил край Мездра