Министърът на икономиката Теодор Седларски ще представи на брифинг новия изпълнителен директор на "София Тех Парк", както и членовете на Съвета на директорите. Ще бъдат представени още напредъка по изпълнението по Оперативна програма "Иновации и конкурентоспособност", възможностите за подпомагане на стартиращи предприятия по проекта "Техностарт" и работата по дигиталната платформа, която има за цел да улесни комуникацията между бизнеса и администрацията.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата АМ "Струма" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите