Днес започва изплащане на държавното финансово подпомагане за стопаните в община Струмяни, умъртвили доброволно домашните си прасета.
Решението беше взето на заседание на Областната епизоотична комисия вчера. Сумите ще се предават лично на собствениците от служители на Областна дирекция по безопасност на храните - Благоевград.
С цел гарантиране безопасността служителите на Агенцията ще бъдат придружавани и от полицаи от Областна дирекция на МВР-Благоевград.
Шофьорът от катастрофата на АМ "Тракия": Направих всичко възможно да удържа камиона
Гълъб Донев: Това е бюджетът, който довършва политики от предходните управления
Полиция и ГДБОП влязоха в район "Приморски" във Варна, седем души са задържани