В Деня на Земята ще се проведе станалата вече традиционна кампания "Книги за смет".
Между 10 ч. и 13 ч. всеки, който желае, може да занесе в определени пунктове в страната пластмаса за рециклиране и да получи срещу нея книга. Който предаде килограм или повече пластмаса, ще получи 2 електронни или 1 хартиена книга за всеки 5 килограма.
Кампанията се провежда едновременно в София, Пловдив, Бургас, Стара Загора и Велико Търново. В столицата екокампанията ще се проведе пред паметника на Съветската армия.
Гълъб Донев: Това е бюджетът, който довършва политики от предходните управления
Полиция и ГДБОП влязоха в район "Приморски" във Варна, седем души са задържани
Камион скъса мантинелата на АМ "Струма" в района на Мало Бучино (СНИМКИ и ВИДЕО)