Бивш помощник-продуцент на американския сериал „Къща от карти“ обвини актьора Кевин Спейси в сексуален тормоз, а още няколко членове на снимачния екип твърдят, че демонстрирал „хищническо“ поведение по време на снимките, предаде ДПА.
Според репортаж на телевизия CNN Спейси пускал ръце на помощник-асистента и веднъж го приклещил в караваната си. Осем настоящи и бивши служители в продукцията на услугата за поточно видео „Нетфликс“, чиито имена не се съобщават, твърдят, че актьорът създавал „отровна работна среда“, тъй като опипвал млади мъже без тяхното съгласие и правил груби коментари.
„Нетфликс“ обяви във вторник, че прекъсва за неопределено снимките на шестия и последен сезон на хитовия сериал, в който Спейси играе ролята на безскрупулен политик, издигнал се до поста на президент на САЩ.
Два дни по-рано американския актьор Антъни Рап обвини Спейси в непристойно поведение, на което е станал обект, когато е бил тийнейджър.
Разширяват списъка с безплатни лекарства за деца до 7 години - НЗОК вече покрива 11 медикамента
Протест на "Правосъдие за всеки" - демонстрацията отново е с искане за оставката на Сарафов
Нови обитатели в парка в Белица: Мечките Гордо и Флоренция пристигнаха от Аржентина