Кола се самозапали на магистрала "Тракия". Инцидентът е станал на 333-я киломентър в посока Бургас. От МВР съобщиха за "По света и у нас", че автомобилът е загасен и няма пострадали. Кадрите, които виждате, получихме от наши зрители.
Жълт код за опасни горещини в 14 области на страната - температури до 37
Обстановката във Венецуела - властите ограничиха достъпа до щата Ла Гуайра