Двама младежи се забиха с колата си пред входа на къща в Смолян. Инцидентът е станал тази нощ.
Преди да се приземи в двора, колата е разбила ограда и електрическо табло. И двамата се отървали без наранявания. В двете къщи обаче все още няма ток.
Шофьорът е на 18 години и съвсем скоро е взел книжка. Живеещите на улица "Първи май" казват, че този участък е много опасен и често стават произшествия. А шофьорите не се съобразяват и карат много бързо.
Магдалена Милтенова: 30% увеличение на винетките няма да реши проблемите с пътищата
Богомил Николов: Агенцията по храните трябва да контролира пазара превантивно
Патриарх Даниил: Санкциите срещу руския патриарх Кирил не постигат целта си