Тежка катастрофа на Околовръстното шосе в София тази вечер. Мъж, шофирал в насрещното, загина след сблъсък на южната дъга в района на пътен възел Бояна.
Нарушителят идвал от Драгалевци, карал в насрещното и ударил два автомобила. Забил се е челно в един от тях с над 140 км/ч. От силния удар е починал на място. Тежко пострадал е и един от пътниците в другите коли. Все още не е ясна причината за шофирането в насрещното. Екипи на полицията регулираха движението в района. Според хора от минаващи автомобили, които са се отзовали на помощ, линейката е закъсняла.
Жълт код за опасни горещини в 14 области на страната - температури до 37
Бившата полицайка Симона Радева влезе зад решетките на Сливенския затвор
Обстановката във Венецуела - властите ограничиха достъпа до щата Ла Гуайра