Комисии за оценка на щетите от вчерашните градушки в районите на Карлово, Нова Загора и Свищов започват работа тази сутрин.Вижте и още във включването на Тереза Ставрева.
По разпореждане на земеделския министър Десислава Танева, представители на общинските земеделски служби ще опишат пораженията, за да могат стопаните в най-кратки срокове да бъдат обезщетени.
За улеснение на хората, заявления за обезщетение ще могат да се подават и при кметовете на съответните населени места.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата на АМ "Тракия" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите