Ние се гордеем със съществуването на Българската армия. Българската армия е основната причина днеска да има държава България, тя да е на картата на Европа, да е член на ЕС. Това заяви вицепремиерът и министър на отбраната Красимир Каракачанов.
Това се дължи на саможертвата на българските воини през всички тези десетилетия след Освобождението на България от турско робство, допълни още той.
Красимир Каракачанов, вицепремиер и министър на отбраната: Всички са наясно, че трябва да бъдат отделяни средства за подобряване на материалното положение на Българската армия. Техниката е само част от проблема със състоянието на войската. Духът и самочувствието на българския офицер, сержант и войник, трябва да бъде високо. Мисля, че институциите дължат повече уважение на всички мъже и жени, които защитават териториалната цялост и независимост на България.
По-високи пенсии от юли: От август се вдигат минималните осигурителни прагове и максималният осигурителен доход
Регионална икономическа среща: Конференция на Американските търговски камари в България, Гърция и Турция
Гълъб Донев: Служителите на МВР и военните ще си плащат осигуровките от догодина
Стою Стоев: Вместо съдебна реформа управляващите запазиха политическия контрол върху ВСС
Магдалена Милтенова: 30% увеличение на винетките няма да реши проблемите с пътищата