Министърът на отбраната Красимир Каракачанов е присъствал днес на панихидата в памет на войниците, загинали в мирно време, съобщиха от Министерството на отбраната. Ритуалът се е провел пред мемориалната плоча в памет на загиналите български войници в мирно време в градинката на църквата "Свети Николай Софийски".
Министър Каракачанов е поднесъл цветя в знак на почит към загиналите български синове, допълват от военното министерство.
Иван Шишков за пътната инфраструктура: На картата на България липсват много пътни трасета
Иван Шишков за пътната инфраструктура: На картата на България липсват много пътни трасета
СПЕЦИАЛНО: Схема за фалшиви гръцки шофьорски книжки работи от години в Кюстендилско