"Лудогорец" отпадна от Шампионската лига

"Лудогорец" отпадна във втория квалификационен кръг на Шампионската лига, след като претърпя поражение при гостуването си на унгарския МОЛ Види с 0:1.

от Калин Гугов
06:38, 02.08.2018
Чете се за: 00:23 мин.
У нас
лудогорец отпадна шампионската лига

След нулевото равенство отпреди седмица в Разград, двубоят на стадион "Панчо Арена" в град Фелчут започна с натиск на "Лудогорец", но в 39-тата минута дойде ключовият момент в срещата.

Тогава Върджил Мисиджан падна в наказателното поле на унгарците, а главният съдия Мануел Шютенгрубер прецени, че холандецът е симулирал и му показа втори жълт картон.

Намаленият състав на българския шампион оказа влияние върху развоя на мача и в последната минута на първото полувреме Анел Хаджич даде аванс на МОЛ Види след като беше точен от близко разстояние.

След отпадането от Шампионската лига, тимът от Разград ще продължи европейското си участие в третия предварителен кръг на Лига Европа.