"Марш за законност" в подкрепа на кандидатурата на Иван Гешев за главен прокурор се провежда в София.
Маршът започна точно в 17:00. Хората стигнаха до подлеза на Булбанк и там бяха спрени от полицията. В момента те се намират на Ларгото.
Събрали сме се да подкрепим един истински човек като господин Гешев, който смятаме, че се бори добре с корупцията. Това е един човек, който за нас е справедлив човек. Това е бъдещият прокурор.
Радан Кънев: Днес пак не чухме отговор на въпроса каква е политиката ни по отношение на "Коалицията за желаещите" и на Украйна
Илияна Йотова: Левски ни учи, че страхът, липсата на самочувствие и предателството са най-големите врагове на свободата
Като на кино: Разбиха ограда на къща в кв. "Факултета", задържаха голямо количество фентанил
Възможности за възбуждане на федерално преследване за заобикаляне на "Магнитски" е обсъдил Демерджиев в САЩ
Нова размяна на удари между САЩ и Иран: Атакувани са инфраструктура и кораби в Ормузкия проток