Нямаме информация за никакви по-специални ситуации на нашите летища, заяви пред журналисти министърът на транспорта Ивайло Московски след участието си в конференцията "Стратегическа инфраструктура и инвестиции, България в свързана Европа".
По отношение на мерките за сигурност министърът допълни, че към момента са предприети съществуващите от последните месец и половина - два, като няма както сигнали, така и необходимост да се повишавана нивото на сигурност.
Към момента не съм давал допълнителни разпореждания, освен да се повиши бдителността, допълни министърът. Той каза, че няма информация за отменени полети на наши летища.
В отговор на въпрос министърът посочи, че до две седмици се очаква да бъде обсъдено от МС предложението за концесия на летището в София, а в сряда ще се обсъжда концесията на летището в Пловдив. Ремонтът на Централната гара в София ще бъде завършен след около месец.
Александър Пулев: Поведението на "Лукойл" е от съществено значение за защитата на българския интерес
САЩ удължиха срока за купувачите на международните активи на "Лукойл" до 25 юли
България търси по-тясно индустриално партньорство с Полша и насърчава нови инвестиции
ЕК одобри съдебните реформи, България е на път да получи петото плащане по ПВУ
Пропадна участък от пътното платно на бул. "Ал. Малинов" в жк "Младост"