66-годишен мъж от Пловдив е загинал при катастрофа след гонка с полицията. Инцидентът е станал в жилищен район "Тракия" около в 22 ч. снощи, съобщиха днес от полицията. Мъжът не е спрял на полицейска стоп-палка.
Патрулката го подгонила, но след минути изплашеният шофьор се е блъснал в спрял тежкотоварен автомобил до училище "Черноризец Храбър". Докато пристигне Бърза помощ мъжът починал. По първоначална информация той най-вероятно е употребил алкохол. Само за изминалото денонощие в Пловдив и региона са станали са 4 катастрофи с четирима ранени.
Конституционният съд обяви за противоконституционно решението за присъединяване към Съвета за мира
По-малко от 52 евро глоба след смъртта на 6-годишния Ангел в зъболекарски кабинет
Стою Стоев: Вместо съдебна реформа управляващите запазиха политическия контрол върху ВСС
Магдалена Милтенова: 30% увеличение на винетките няма да реши проблемите с пътищата