Днес си отиде репортерката на БНТ и наша приятелка Цветелина Атанасова. Повече от 25 години тя посвети на Българската национална телевизия. Цветелина Атанасова се гмуркаше в морето, за да ни разкаже за неговото опазване и подводните обитатели. Водеше ни към фаровете и тяхната "Светлина в безкрая". Изкачваше планините и даваше личен пример за опазването им. Смелостта и любопитството на Цвети я отведоха и на Антарктида. С филмите за Белия континент ни направи съпричастни към изследванията на полярниците и ни показа красивите залези "на края на света". Ще я запомним с нейната деликатност, всеотдайност и приключенски дух. Светъл път, Цвети!
"Мисия Антарктида" - филм на Цветелина Атанасова:
;
"Фарът на остров Света Анастасия" - епизод от поредицата за фаровете по българското Черноморие "Светлина в безкрая" с автор Цветелина Атанасова
България срещу Гърция: Плажните цени в Крайморие и Офринио - къде почивката излиза по-евтино?
Шефът на ВиК-Несебър и заместникът му арестувани за подкуп от 7 - 9 хиляди евро