Заместник-министърът на регионалното развитие и благоустройството Николай Нанков ще участва днес в работна среща със социалните партньори в сектор ВиК, съобщиха от пресцентъра на министерството.
Срещата се организира от КНСБ и Национален браншов синдикат „Водоснабдител“ и ще се проведе от 11 часа в Конгресен център „Глобус“, в сградата на КНСБ.
Ще бъдат обсъдени възможностите за повишаване на заплащането на труда в сектора и новата концепция за окрупняване на ВиК дружествата с държавно участие в холдинг.
Лидерите от Е5: Нашите държави ще защитават европейското и трансатлантическото единство
Две деца от футболен клуб "Славия" и бащата на едно от тях загинаха при тежка катастрофа на АМ "Тракия"