Ново осветление ще бъде изградено в кварталите „Чародейка“, „Родина“ и в центъра на Русе, става ясно от обявеното от общината инвестиционно предложение за строително-монтажните дейности.
Ще бъдат изградени нови мрежи за осветление в междублоковите пространства и пешеходните алеи. Писмени становища и мнения се приемат в регионалната екоинспекция и в общинския отдел „Екология“. А от община Русе призовават гражданите, ако се натъкнат на вандали, които рушат осветлението, да сигнализират на електронната поща на местната администрация или на телефон 112.
Румен Христов: Ще бъде по-сериозен проблем, ако поставяме под съмнение европейския курс на страната
Втора среща ЕС - Молдова: Фокус върху реформите и върховенството на закона