Обилното снеготопене е основната причина за честите аварии през последните два дни по електроразпраделителната мрежа в София, съобщиха от местния доставчик ЧЕЗ. Неколкократно южните райони на столицата остават без ток за по няколко часа. От дружеството обясниха, че няма недостиг на електроенергия или претоварване на мрежите, а причината е в повредени съоръжения. До няколко часа трябва да бъде пуснат тока. Към обяд проблем продължава да има в кв. "Манастирски ливади", защото е аварирало частно съоръжение, до което ЧЕЗ няма достъп към момента.
Американска делегация отчете напредък на България по пътя към безвизов режим със САЩ
СПЕЦИАЛНО: Схема за фалшиви гръцки шофьорски книжки работи от години в Кюстендилско