Общинският съвет в Перник се събира на извънредно заседание. Сесията ще започне в 17 часа.
Тя беше насрочена веднага след приключването на вчерашното заседание на комисията по инженерна инфраструктура и енергийно планиране към Столичния общински съвет.
Съветниците ще разгледат предложенията на кмета Станислав Владимиров, с които се иска съгласие за свързването на водопроводната система на Перник с тази на София чрез изграждането на довеждащ водопровод от Мало Бучино до Перник.
Бъдещето на детската болница: И здравното ведомство ще проверява проектирането на педиатрията
Доайенът на вестникарството на 90: Любен Генов получи Почетния знак на президента
Две деца от футболен клуб "Славия" и бащата на едно от тях загинаха при тежка катастрофа на АМ "Тракия"