Продължават проверките на Районната прокуратура, криминална полиция,социалните служби и РЗИ в Пловдив в Центъра за настаняване на възрастни хора с деменция.
За насилие в общинския център алармираха близки на възрастните хора. Злепоставяне и осъществена принуда са двете престъпления, които се разследват.
От Община Пловдив вече поискаха оставката на управителя на Центъра. Тепърва ще се събират доказателства- кои от 24- те служители са упражнявали тормоз над възрастните хора.
Иззети са документи, РЗИ проверява- давани ли са на обитателите на дома, лекарства, които не отговарят на диагнозата им.
Бъдещето на детската болница: И здравното ведомство ще проверява проектирането на педиатрията
Доайенът на вестникарството на 90: Любен Генов получи Почетния знак на президента
Две деца от футболен клуб "Славия" и бащата на едно от тях загинаха при тежка катастрофа на АМ "Тракия"