Днес ще станат ясни резултатите на украинския гражданин, който е настанен в Клиниката по инфекциозни болести на болницата в Стара Загора. Той е с постоянно жителство в града, но през последните три години е пребивавал в Китай, откъдето се е прибрал на 4 февруари. Заради повишена температура на пациента бяха взети проби за евентуално заразяване с коронавирус. Вижте и още във включването от Стара Загора.
А в Китай - броят на жертвите на Коронавируса вече е 1765 души. Нови 100 смъртни случая бяха регистрирани в най-засегната провинция Хубей, както и още близо 2000 заразени.
Междувременно американските граждани от круизния кораб "Diamond Princess" отлетяха от Япония с два самолета. Около 400 американци пътуваха с кораба, който беше поставен под карантина на 3 февруари. От тях 40 души остават за лечение в Япония, тъй като са дали положителни проби за наличие на коронавирус.
Един от шофьорите, обвинен за катастрофата на "Челопешко шосе", е наемател на общинско жилище в район "Кремиковци"
Тръмп: САЩ контролират Ормузкия проток, армията на Техеран е победена, свършено е с Иран