След разчистването на основните пътни артерии трафикът се увеличи и това доведе до 15-километрова опашка от камиони на границата. Подобно е положението и на Лесово, където опашката е 8 километра. Иначе зимната обстановка в Североизточна България се нормализира. Основните пътища в Добричко и Варненско са проходими при зимни условия. Няма населени места без ток. Все още не е отменено бедственото положение в община Генерал Тошево и Варненското село Булаир. Днес жител на селото пренесе с шейна медикаменти и хляб за хората.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата на АМ "Тракия" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите