Парчето от Берлинската стена до НДК отново стана обект на вандалска проява.
Това е вторият път в рамките на два месеца. През декември миналата година работници, които се грижат за озеленяването около Националния дворец на културата, на своя глава го боядисаха със сива боя. Тогава Столичната община, която стопанисва паметника, успя бързо да възстанови вида му. Екипът ни подаде сигнал до съответните органи за настоящата промяна във външния вид на паметника.
Започва разширяване на канализационната мрежа в столичния квартал "Горубляне"
Първият поклоннически път в България официално беше открит в Созопол (СНИМКИ)
Самолет на египетските авиолинии кацна извънредно на летището в Горна Оряховица
24-часова национална стачка в Гърция - какво трябва да знаят туристите?