Двамата непълнолетни афганистанци, обвинени в изнасилването на 17-годишно момиче, вече са в ареста.
Досега те бяха в детска педагогическа стая, днес мярката им беше сменена с по-тежка - задържане под стража. Решението на съда е окончателно. Делото беше гледано при закрити врата, за да не бъде разкрита лична информация на двамата младежи.
Съдът определи поведението им като рисково и опасно, защото са заплашили с нож момичето, преди да го изнасилят.
Съдът реши, че има вероятност двамата да се укрият.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата на АМ "Тракия" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите