ИЗВЕСТИЯ

Моите новини

ЗАПАЗЕНИ

От БСП отново призоваха за нов състав на ЦИК

Чете се за: 00:19 мин.
У нас

Кметовете от левицата напускат Управителния съвет на Сдружението на общините. Причината, според тях е, че правителството разделя кметовете според политическата им принадлежност, с което се наказват жителите на общини, управлявани от БСП.

Субтитрите са автоматично генерирани и може да съдържат неточности.

Кметовете от БСП смятат, че допълнителни средства получават общини с ръководство от ГЕРБ и ДПС. От БСП отново призоваха да се спази закона и да се избере нов състав на Централната избирателна комисия.


Георги Свиленски - зам.председател на ПГ на "БСП за България": Основните аргументи на ГЕРБ са, че много скоро има избори и те нямало как да се подготвят. Само искам да напомня, че състава на този ЦИК беше назначен на 23 март 2014г., точно месец и половина или два преди предишните европейски избори. И те се справиха много добре,мисля, че тогава нямаше някакви проблеми с изборите.

ТОП 24

Най-четени

Водещи новини

Product image
Новини Чуй новините Спорт На живо Аудио: На живо
Абонирай ме за най-важните новини?