От днес жителите на София могат да заплащат годишния си данък за моторни превозни средства в данъчните отдели на столицата или онлайн, съобщават от Столичната община.
Срокът за ползване на 5 процента отстъпка от данъка е 30 април 2017 г. С изтеглянето на началото на данъчната кампания столичани ще имат един месец повече за плащане с отстъпка. Ако собствениците на МПС изберат плащане на вноски, сроковете са 30 юни 2017 г. при първа вноска и 31 октомври 2017 г. - при втора вноска. Кампанията по плащането на местния данък за недвижими имоти и таксата за битови отпадъци ще започне от февруари.
Тежка катастрофа с трима загинали, сред които две деца: Автомагистрала "Тракия" остава затворена в посока Бургас
Цената на петрола достигна 70 долара за барел, Тръмп - "ще падне още"
Да покориш връх Мусала в инвалидна количка: Вдъхновяващата история на 18-годишния Крис от Пловдив