38-годишна жена от петричкото село Старчево е майката, изоставила бебето си пред лекарски кабинет в поликлиниката в Петрич миналия петък.
„В резултат на проведени действия във връзка с получен, около 13:55 часа на 18.10.2019 г., сигнал за оставено без надзор в сградата на МБАЛ „Югозападна“ гр. Петрич момиченце на видима възраст около 10-15 дни, от полицейски служители на РУ-Петрич е установено, че извършител на деянието е 38-годишна от петричко село. По случая е образувано досъдебно производство за извършено престъпление по чл.182 от НК. Работата продължава под надзора на РП-Петрич“, съобщиха от пресцентъра на ОДМВР-Благоевград.
Санкциите срещу Русия: Синодът излезе с решение, че не е в компетенцията му да се произнесе по този въпрос
Да пораснеш в интензивното: Бебе живя половин година в реанимацията на "Майчин дом"
Владислав Горанов, ГЕРБ: Очаквахме по-амбициозен бюджет, а не констатация, че се продължава наследеното
Арестуваха началника на ВиК-Несебър и неговия заместник при акция край Слънчев бряг