Отново пожар в тютюневия склад на улица Одрин 8. В ранния следобед е подаден сигнал за дим и пламъци от прозореца на първия етаж на емблематичната сграда. Когато пожарникарите пристигнали са оказало, че стаята продължава да се обитава от клошари и този път са пламнали дюшеци и складирани отпадъци.
Огънят бързо е потушен, но остават притесненията, че инцидентът може да се повтори. През зимата на 2016-а година сградата на улица "Одрин" 8 бе частично съборена от инвеститори. За момента окръжната прокуратура в града е внесла обвнителен акт за незаконното разрушаване на склада срещу двама души. Няколко месеца по-късно пламнаха други три сгради - част от архитектурен комплекс паметник на културата. За пожара бе обвинен клошар, който бе осъден на първа инстанция на 4 години затвор.
20-годишен предизвика катастрофа с три коли в Разград, преминал на червен светофар
Двама младежи загинаха на място след катастрофа между скутер и лек автомобил край Мездра
След земетресенията във Венецуела: Загиналите са поне 235, продължава търсенето на оцелели
Безводието в страната: Работна среща в Министерския съвет обсъжда проблема
Спряха евакуацията на кораби през Ормуз: Причината е атака срещу плавателен съд в района