Полицай от град Раковски е отстранен от длъжност след шофиране в нетрезво състояние. Тази нощ той предприел проверка на 19-годишна шофьорка, спряла на кръстовище. Служителят започнал да отправя заплахи и обиди към нея и спътниците й. След пристигане на полицейски екип всички били отведени в районното управление, където е установено е, че полицаят има 1,47 промила алкохол в кръвта. По разпореждане на вътрешния министър Пламен Узунов е образувано производство за тежко дисциплинарно нарушение на полицейски служител.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата на АМ "Тракия" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите