Парламентът създаде Временна анкетна комисия, която ще проверява сигналите на Николай Колев-Босия за злоупотреби при получаването на шофьорски книжки. Това стана след продължилата му повече от месец гладна стачка.
Колев обяви гладна стачка заради злоупотреби от страна на Изпълнителна агенция "Автомобилна администрация".
Преди 2 дни председателят на парламента Цвета Караянчева заедно с вътрешния министър Валентин Радев отидоха в дома на Колев с призив да прекрати гладуването си. Тогава Караянчева обяви, че ще бъде внесено решение за комисията, която вече е факт.
Регионална икономическа среща: Конференция на Американските търговски камари в България, Гърция и Турция
Гълъб Донев: Служителите на МВР и военните ще си плащат осигуровките от догодина
Двама младежи загинаха на място след катастрофа между скутер и лек автомобил край Мездра