Почина тежко пострадалият при трудова злополука работник от ВМЗ-Сопот. Това съобщиха от Университетската болница в Пловдив, където в продължение на седмица лекари се бореха за живота му. Както БНТ 2 съобщи на 14 декември 57-годишният мъж получи 75% изгаряния по тялото, след като при почистване на работното си място падна във вана с химикали.
За изясняване на обстоятелствата, при които пострада работникът Ангел Манолов, във военния завод бе сформирана специална комисия. Резултатите от нея се очакват. Оръжейният комплекс поема всички разходи по погребението на своя служител и отменя традиционните чествания във ВМЗ по повод предстоящите празници.
Бившата полицайка Симона Радева влезе зад решетките на Сливенския затвор
Част от американските военни самолети отлетяха от столичното летище, останалите – до дни
Техническа грешка увеличи заплатите на шефовете на енергийни регулатори с до 2000 евро