Двама пасажери на блокирания край Япония заради коронавируса круизен кораб, са починали.
Става дума за възрастна двойка - те са японски граждани и преди седмица са били настанени за лечение в болница. Повече от 620 души на борда на кораба бяха заразени.
Лайнерът превозваше общо 3700 души, а тези, които са здрави, постепенно го напускат. По последни данни, разпространението на КОВИД-19 извън Китай, постепенно се овладява, но според СЗО е твърде рано да твърдим, че опасността от заразата е отминала.
Облекчаване на ограничението: Иран ще може да пътува ден по-рано за световното
Срещу изкуствения интелект: Кейт Бланшет и Ева Майдел в защита на самоличността
Сенатът с резолюция срещу Тръмп: Започва евакуация на моряци от Ормузкия проток
24-часова национална стачка в Гърция - какво трябва да знаят туристите?