По случай студентския празник, младежи от ГЕРБ-София поднесоха венец пред паметната плоча на студенти по медицина и лекари, жертви на комунистическия режим. Паметната плоча се намира пред Първа градска болница в София. Младите хора казаха, че с този жест искат да изразят уважението си към българите, които в миналото са загубили живота си в името на свободата и демокрацията.
Ивайло Петков - председател на МГЕРБ-София: Важно е да знаем, че на днешната дата се отдава поклон и почит пред всички студенти-медици, загинали и репресирани от комунистическия режим. Важно е за нас и смятаме, че е редно да отчетем нашата почит и уважение към тях.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата на АМ "Тракия" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите