В Бразилия всички чакат с нетърпение предстоящия карнавал в Рио де Жанейро. Въпреки, че все още има дни до началото на грандиозното събитие, забавленията не спират.
В Рио де Жанейро, температурите се покачват, въздухът кипи от енергия, а музика огласява улиците на бразилската столица.
Въпреки, че е само началото на седмицата, нетърпеливите вече организират паради и веселби, независимо от това, че остават дни до началото на карнавала. Мъже в дамско облекло - типично за грандиозното събитие, вече пълнят улиците и забавляват подранилите посетители.
Най-малките членове на обществото също не пропуснаха да се насладят на веселото настроение заливащо цялата столица. Официалното начало на карнавала е на 24 февруари, след края на работния ден. Забавленията приключват чак на 1-ви март.
Кои национални символи са избрали държавите от еврозоната за своето евро (СНИМКИ)
Древен римски дом отваря врати с дистанционни обиколки с екскурзовод (СНИМКИ)
Властите в Судан откриха над 570 ценни антики, откраднати по време на войната
Прокуратурата разследва палеж относно пожара в столичния ж.к. "Свобода"
Обявиха грипна епидемия и в област Добрич, мерките се въвеждат от 19 януари