Повечето родители във Варна са за поставянето на видеонаблюдение в детските градини и ясли. Това сочат резултатите от анкета, проведена от Община Варна.
В нея се включиха над 700 родители. 55% от тях са съгласни с поставянето на видеонаблюдение, 25 на сто са против, а останалите нямат мнение по въпроса. Данните показват още, че повечето от анкетираните са доволни от взаимодействието между родителите и екипите на яслените групи, а 85 процента одобряват подхода на педагозите към децата. Анкетираните подредиха и по степен на важност характеристиките на възпитателната среда в детската ясла. На първо място по значимост според тях е индивидуалният подход към потребностите и характера на детето. Важни са още професионалната помощ при решаване на проблеми, свързани с възпитанието и отглеждането на децата, медицинското наблюдение и осигуряването на безопасна среда за децата.
Проверяват сигнал за хранително натравяне на деца по време на футболен турнир в Пампорово
Протестиращи в Габрово настояха за повече сигурност и справедливост след побоя от 19 юни
Ниски изкупни цени и високи разходи: Черешопроизводители в Кюстендил с труден сезон
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата на АМ "Тракия" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите