Министърът на енергетиката Теменужка Петкова ще представи годишните финансови отчети на държавните енергийни дружества.
Две дружества са приключили 2015 година на загуба, обяви по-рано този месец министър Петкова пред депутатите от комисията по енергетика. Това са Националната електрическа компания и "ТЕЦ Марица изток 2". Останалите дружества от групата на „Български енергиен холдинг" са с положителен финансов резултат. За разлика от 2014 г., за миналата година холдингът реализира положителен финансов резултат на консолидирана база от близо 40 милиона.
Регионална икономическа среща: Конференция на Американските търговски камари в България, Гърция и Турция
Гълъб Донев: Служителите на МВР и военните ще си плащат осигуровките от догодина
Момиче на 16 години и момче на 17 години загинаха на място след катастрофа между скутер и лек автомобил между Мездра и с. Боденец