Преди време бях сигнализирал за проблем с възстановяването на асфалтна настилка след ремонт на Софийска вода във с.Владая, Столична община. След множество обаждания в крайна сметка възстановиха настилката и след по-малко от 24 часа асфалтът потъна. От фирмата дойдоха и асфалтираха частично потъналият участък. Снимките, които ви показвам са 10 дни след повторното асфалтиране – настилката отново потъна.
Полицейски патрул прави опасно нарушение на централна софийска улица (Видео)
Самолет на египетските авиолинии кацна извънредно на летището в Горна Оряховица
Казусът "Баба Алино": Според службите показанията на Олег Невзоров хвърлят светлина върху незаконните действия
Държавният бюджет е готов – какъв ще е размерът на минималната работна заплата?