Полицейски патрул прави грубо пътно нарушение на централна софийска улица.
Зрители на БНТ ни изпратиха кадри, на които се вижда как полицейска кола е спряла напречно на движението на ул. "Георги С. Раковски", при кръстовището с бул. "Васил Левски".
След това патрулът прави забранена маневра, за да се включи в движението по ул. "Георги С. Раковски".
В делнични дни трафикът в този участък е много натоварен, а маневрата е особено опасна, тъй като точно там е изходът на тунела под НДК, през който минават десетки автомобили.
Полша е домакин на годишната конференция за възстановяването на Украйна, премиерът Радев ще участва
Тежко остава състоянието на жената, пострадала при катастрофата на АМ "Тракия"
На 35 ключови кръстовища в София ще работят новите камери на КАТ с изкуствен интелект